درخواست معرفی پذیرنده (کسب و کار)

درخواست معرفی پذیرنده (کسب و کار)

عزیزانی که مایل به همکاری با ما هستند قبل از هرگونه صحبت با مشاغلی که در نظر گرفتند، متنِ زیر را به پذیرنده‌ی انتخابی‌شان که از دایره‌ی نفوذشان هست با شفافیت و صداقتِ کامل توضیح و ارائه دهند و از هر گونه توضیح اضافه خودداری نمایند:

مثال:
سعید جان/آقای محمدی یا خانم کرمی
باشگاه مشتریانی هست که برای مشتری‌هاش یه کارتِ خرید صادر می‌کنه که این کارت فرقِ بخصوصی با کارت‌های بانکی نداره و عضو شبکه شتاب هست.
باشگاه با مراکزِ خرید و خدماتِ و همه ی مشاغلِ مناسب و برند قرارداد می‌بندن که یه تخفیف ازشون می‌گیرن و اون تخفیف رو میدن به مشتری‌هاشون.
چیزی که جالبه اونا بعد از قرارداد با اون مراکزی که قرارداشُ می‌بندن  یه پوز با حسابی که خودِ پذیرنده درخواست کرده  رو براش می‌فرستن
و اون تخفیفی که پذیرنده به هنگام قرارداد داده، وقتی مشری‌هاشون مراجعه می‌کنن و کارت می‌کشن به صورت اتوماتیک از دستگاه انجام میشه.
چیزی که جالبه طرح‌شون روز به روز داره در سراسرِ شهر و کشور داره گسترده میشه و اگر دیر بجنبی کلی از مشتری ها رو از دست میدید. هماهنگ میکنم که بیان تا این فرصت خوب رو از دست ندید.

نکته بسیار مهم:

معرفِ گرامی در نظر داشته باشید پذیرنده‌ای که در اینجا به ما معرفی می‌کنید قبل از ثبت در این بخش، می‌بایست توسط شما از طرحِ جامعِ باشگاهِ مشتریان اِم وِی با ایشان(پذیرنده- صاحبِ آن کسب و کار) صحبت شده باشد و پذیرنده تا حدودِ قابلِ قبولی این طرح را پذیرفته باشد و حتما کسی را معرفی کنید که از دایره نفوذ شما باشد. 
در غیر این‌ صورت از همکاری با شما معذوریم.

فرم درخواست

مشخصات معرف (اختیاری)


مشخصات پذیرنده


لطفا چهار تصویر از محل کسب و کار بارگذاری نمایید.

1 عکس از نمای بیرونی و 3 عکس از داخل محل کسب و کار.

فرمت تصاویر می بایست JPG یا PNG باشد.

fooday