اهداف

اهداف ما:

کمک به شما براي اينکه به افراد علاقمند ، صادقانه کمک کنيد تا زمانشان را به‌طور عاقلانه‌اي براي ساختن آينده‌شان سرمايه‌گذاري کنند تا در نهايت ، به استقلال مالي برسند و اينجاست که شما به‌عنوان يک "مشتری "  مورد اعتماد و احترام ، در زمينه تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی و مشارکت در فروش شناخته خواهيد شد.

آنچه که به یک تیم، قدرت لازم برای حرکت در مسیر موفقیت را می‌دهد، داشتن یک نقشه راه شفاف، دقیق و آینده‌نگرانه است. چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌های ما چهارچوب روشن و قدرتمندی برای حرکت پایدار در این مسیر است.

 

هدف ما ... کمک به ايجاد تغييرات مثبت در "فروش اینترنتی" براي تبديل آن به يک حرفه قابل اعتماد و مورد احترام ؛ آنطور که بايد باشد. اين باعث مي‌شود تا شما به ‌عنوان يک " مشتری و نماینده فروش یا فروشنده "  به آن زندگي که مي‌خواهيد و لايق آن هستيد دست پيدا کنيد.

در یک جمله :ساخت جامعه ثروتمند با خلق یک حرفه مستقل برای هر فرد.

 

فلسفه ما ... اين است که اگر شما به مردم براي داشتن آنچه که مي‌خواهند ، کمک کنيد ، آنها نيز به شما براي داشتن چيزهايي که مي‌خواهيد ، کمک خواهند کرد.

 

رسالت ما ... اول، ارتقاي سطح دانش و معلومات شما در زمينه بازاريابي و فروش و دوم، تغيير نظام باورهاي شما نسبت به خودتان و شغل‌تان (چراکه باور داريم که براي داشتن چيزهايي که تابه‌حال نداشته‌ايم بايد تبديل به کسي بشويم که تابه‌حال نبوده‌ايم)

 

شعار ما ...  ما اینجاییم تا هر ایرانی در هر جای دنیا به استقلال مالی برسد

 

ارزش‌های سازمانی emway
کسب‌وکار emway تنها یک تجارت نیست بلکه رابطه‌ای انسانیست مبتنی بر:

1. مسئولیت‌های فردی و اجتماعی
2. صداقت و اعتماد
3. برآورده‌سازی متوازن نیازهای ذینفعان